+48 605 721 072 | +48 782 621 439 kontakt@karetina-rolnictwo.pl
×
Skupujemy części rolnicze.

NA WIĘKSZOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW DAJEMY GWARANCJĘ DOSTAWY W PRZECIĄGU 24H

 

SZCZEGÓŁY DOSTAWY

  1. Czas wysyłki: do 24 godzin od chwili złożenia zamówienia - termin realizacji może ulec wydłużeniu. Termin dostawy do Klienta zależny jest od wybranej formy dostawy, standardowo od 24 do 48 godzin.
  2. Ustawowy termin dostawy to 30 dni, chyba, że termin dostawy został ustalony w sposób indywidualny. W razie przekroczenia terminu wskazanego w zdaniu poprzednim konsument ma prawo do wyznaczenia sprzedawcy dodatkowego czasu. Jeżeli towar nadal nie zostanie wydany kupujący może odstąpić od umowy.
  3. Sklep udostępnia następujące sposoby dostawy:
    1. Fedex
    2. Schenker (przesyłki paletowe)
  4. Dostawy odbywają się w dni robocze, od poniedziałku do piątku. W weekendy i wolne dni od pracy dostawy nie są realizowane.
  5. Koszt dostawy może ulec zmianie w przypadku przekroczenia dopuszczalnej wagi, ilości lub gabarytu paczki. O możliwości zmiany ceny Konsument zostanie poinformowany przed złożeniem zamówienia. Klient dokonujący zakupów jako Przedsiębiorca może otrzymać informacje o zmianie ceny dostawy po rozpoczęciu realizacji zamówienia.
  6. Sprzedawca odpowiada za niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia towaru do momentu, w którym Konsument go otrzyma, chyba że Konsument wybrał inną formę dostawy niż dostawy proponowane przez Sklep.
Logo
Logo Autoline
Logo Facebook
Logo Gratka
Logo Lastbilbasen
Logo Otomoto
Logo Sprzedajemy
Logo Traktorpool
Logo